Upravit stránku

Hledáme projekty, které mají smyslHledáme projekty, které mají smysl

Víme, jaké je budovat společnost od úplných základů. Proto podporujeme začínající společnosti, které mají potenciál, ale nemají prostředky pro realizaci. Zajímají nás projekty, které mají budoucnost a vedou ke zjednodušení práce nebo ke zkvalitnění života.

Téměř každý projekt může mít úspěch. Musí však za ním stát schopný tým, ochotný věnovat svému snu čas. To je pro nás nejdůležitějším parametrem při výběru startupu.

Jak pomáháme startupům plnit sny

  • zajišťujeme financování
  • propojujeme s užitečnými kontakty a pomáháme s marketingem
  • radíme s právní správou a účetnictvím
  • pomáháme s nastavením hierarchie firmy
  • dokážeme zprostředkovat externí podporu
  • pomáháme urychlit růst inovativních nápadů

Od společné kávy
k doživotní spolupráci

Se zájemci o podporu startupu probereme, čím se zabývají. Poví nám svůj příběh, vize a pokud nás tím osloví, dohodneme se na spolupráci i na tom, jak bude konkrétní podpora probíhat.

Nejen, že pomáháme s financováním. Také se společně rozhodujeme, jak se bude startup dále rozvíjet. Pokud své cesty s mladým podnikáním spojíme, budeme se vzájemně učit a pomáhat si.

STARTUPY, KTERÉ PODPORUJEMEStartupy, které podporujeme

Goog Luck Gym

Gym pro mladé talenty i fanoušky zápasů

Good Luck Gym najdeme v Hradci Králové. Jde o moderní gym, který v současné době vychovává nejlepší zápasníky v Čechách. Nezapomíná ale ani na lidi, kteří se potřebují uvolnit a zkusit si bojové sporty v perfektním zázemí pod vedením skvělých trenérů. Užijete si v něm spoustu adrenalinu i zábavy. Ať už na tréninzích, nebo na zápasech. 

Good Luck Gym
Good Luck Gym
Good Luck Gym
Good Luck Gym
1

Restaurace Na Palmovce

Skvělá restaurace se specialitami a pivnicí

Už jste někdy ve svém životě platili luxusní hamburger bitcoinem? V restauraci Na Palmovce v Hradci Králové můžete. Najdete tu kavárnu, pivnici a restauraci. Dokonce si můžete vyzkoušet sami čepovat pivo v boxu pro 13 osob. Jde o projekt dvou mladých lidí, kteří restauraci dali novou tvář. Zrekonstruovali ji, najali skvělý personál a vymysleli nové receptury. Každý měsíc tu také pořádají mnoho akcí a soutěží.

Restaurace Na Palmovce
Restaurace Na Palmovce
Restaurace Na Palmovce
Restaurace Na Palmovce
1

ProSpolužáky.cz

Učebnice od studentů pro studenty

Tento Startup pomohl mladému studentovi střední školy vydat svou první učebnici matematiky. Matematika pro spolužáky se postupně stala jakýmsi vydavatelstvím. Nyní jde o celou sérii učebnic a pracovních sešitů. Dotýká se i chemie a podle jejich učebnic se už na některých školách dokonce vyučuje