Upravit stránku

Kdo stojí za naším projektem

Jsme spolehlivým správcem majetku. Odbornost a znalosti jsme kromě jiného načerpali z vysokoškolských studií. Mezi obory, kterým jsme se věnovali, patřilo strojové učení i studium umělé inteligence, kybernetiky či NLP (natural language processing). Při hledání nových možností správy majetku i při tvorbě stabilního investičního portfolia čerpáme i z našich zkušeností z oblasti programovacích jazyků a vývoje software. Vedle toho hledáme nové příležitosti podpory startupů.

Náš obchodní příběhNáš obchodní příběh

Před několika lety jsme vycítili, že moderní doba přeje díky nástrojům 21. století novým příležitostem. Na počátku našeho podnikání jsme proto začali na investičním trhu tyto nové možnosti vyhledávat. Chtěli jsme sami vyzkoušet, jak trh funguje a co dokážeme se svými znalostmi.

Každý z nás pak investoval vlastní kapitál, na kterém jsme se naučili, jak se na investičním trhu pohybovat. Začali jsme také vyvíjet automatizované systémy pro obchodování. Analýza trhu a úspěšné investování nás inspirovaly k tvorbě strategie. Dnes jsou našimi partnery vysoká matematika a ultramoderní technologie. Stejně důležití jsou pro nás odborníci z řad matematiků a programátorů, kteří nám pomáhají vyhledávat nejlepší příležitosti pro naše klienty.

Děláme investování jinak. Férově
a transparentněDěláme investování jinak. Férově a transparentně

Nacházíme nejlepší příležitosti

Díky znalosti různých trhů dokážeme najít příležitost podle toho, jaký výsledek očekáváme.

Nic vám neskrýváme

Jako správce majetku nic neskrýváme a v průběhu správy majetku informujeme o tom, jak si si pří správě majetku vedeme.

Konzervativní přístup i nové možnosti

Do svého portfolia správy majetku zařazujeme konzervativní nástroje, jako jsou opce, nebo jej rozšířit o modernější, jako jsou kryptoměny.

Reportovací povinnost

O tom, že  dodržujeme své závazky, svědčí i naše reportovací povinnost České národní bance. Nicméně tato činnost dohledu České národní banky nepodléhá.

Strategie, která stojí za toStrategie, která stojí za to

  • Když se investicemi zabývá profesionál, dokáže ve většině případů odhalit příležitosti i rizika. Jádro naší strategie tvoří analýza trhu, zmapování trhu i léta zkušeností. Rádi je i do budoucna využijeme ve prospěch správy majetku.
  • Investiční příležitosti při správě majetku hledáme na třech trzích. Strategie z nich složená je schválená Českou národní bankou. To nám umožňuje minimalizovat riziko a maximalizovat zisk.
  • Věříme, že poctivý a férový přístup při správě majetku a promyšlené kroky jsou ve světě investic klíčem k úspěchu. Nic neděláme náhodně. Naše modely fungují již několik let a neustále je udržujeme a zlepšujeme.
  • I v budoucnu chceme vyslyšet příležitosti, které nám nabízí trh. Mezi naše vize a cíle do budoucna proto patří například založení Celoevropského Investičního Fondu.

Kde najdete naši pobočku

FPF Investments s.r.o.
Správce majetku zapsaný na ČNB
IČ: 05201748

Československé armády 254/8,
500 03 Hradec Králové

První pobočka svého druhu

Otevírací doba

Po: 8:00 - 17:30
Út:  8:00 - 16:30
St:  8:00 - 17:30
Čt:  8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 15:00